Субота, 18.05.2024, 16:36                  Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Умови зарахування | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Наші друзі


УОЕМР

Нуково-методичний центр

ЕНВК №1

ЕЗОШ №2

ЕЗОШ №4

ЕНВК №5

ЕЗОШ №6

ЕЗОШ №7

ЕБЛ

ЦОППМ

ЕЦТКС

ЦДЮТ


Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 187

Статистика
Онлайн 1
Гостей: 1
Читачів 0
Иконка загрузки

ПРАВИЛА

конкурсного приймання учнів до Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія» Енергодарської міської ради Запорізької області

1. Загальні положення

1.1.  Приймання учнів до Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія»  Енергодарської міської ради Запорізької області здійснюється на конкурсній основі .  

1.2. Правила конкурсного приймання учнів до Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія»  Енергодарської міської ради Запорізької області розроблені відповідно до “Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл – інтернатів)”, затвердженої  наказом Міністерством освіти і науки  України від 19.06.2003 р. № 389, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 4 липня 2003 р. за № 547/7868, на підставі Статуту ЕБГ «Гармонія», обговорені та схвалені на спільному засіданні педагогічної ради і Ради ЕБГ «Гармонія»;  затверджені наказом директора ЕБГ «Гармонія» та погоджені  в управлінні освіти Енергодарської міської ради.

1.2. У конкурсному відборі (конкурсі)  можуть брати участь діти (учні) незалежно від місця проживання.

1.3. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

2. Організація конкурсу

2.1. Правила конкурсного приймання оголошуються не пізніше ніж за два місяці до його початку. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні ЕБГ «Гармонія. Зміст оголошення доводиться до відома населення через місцеві засоби масової інформації.

2.2. Не пізніше ніж за місяць до початку конкурсу в приміщенні ЕБГ «Гармонія»  вивішується перелік питань з навчальних предметів, за якими проводитимуться випробування, а також  форма  їх проведення  та  зміст .

2.3. Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводяться лише після закінчення навчального року (до 01.07.) . За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання ( серпень), яке має бути організоване таким чином, щоб зарахування учнів відбулося не пізніше, ніж за тиждень до початку нового навчального року.

2.4. Додаткове конкурсне приймання, як виняток,  може відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основне. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

2.5. Для проведення конкурсних випробувань  у Енергодарській багатопрофільній гімназії «Гармонія» створюється конкурсна приймальна  комісія, склад якої затверджується наказом директора за погодженням з Радою гімназії. До складу конкурсної приймальної комісії залучається практичний психолог. Головою конкурсної приймальної комісії є директор. З кожного навчального предмета створюється предметна комісія зі складу членів приймальної комісії, її склад затверджується наказом директора.

2.6. До участі в конкурсі допускаються діти (учні) на підставі особистої заяви батьків або осіб, які їх замінюють, що подається на ім'я директора гімназії, табеля успішності учня або свідоцтва про базову загальну середню освіту, якщо учень вступає до 10 класу.

2.7. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, діти, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, зараховуються на пільгових умовах поза конкурсом, якщо в табелі успішності або свідоцтві про базову загальну середню освіту оцінки  високого та достатнього рівнів.

2.8. На позаконкурсній основі із виставленням до протоколу річного оцінювання з  предметів  конкурсного випробування  зараховуються  учні:

  -  які вступають до 5-11 класів ЕБГ «Гармонія» та мають за підсумками поточного навчального року високий рівень навчальних досягнень з усіх предметів;

  -  які раніше навчались у класі відповідного профілю і мають високий та достатній рівень річного оцінювання.

2.9. Учасники Міжнародних олімпіад, конкурсів, спортивних змагань, призери  ІII-IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також призери II та III етапів конкурсів-захистів науково-дослідницьких робіт Малої академії наук поточного року звільняються від конкурсного випробування з відповідного предмета. У такому разі учневі виставляється до протоколу річне оцінювання з  предмета.

3. Проведення конкурсу

3.1. Конкурсні випробування для учнів проводяться з навчальних предметів, що відповідають спеціалізації закладу (письмово). (Додаток 1)

3.2. Варіанти письмових завдань, зміст яких відповідає навчальним програмам ЗНЗ відповідного класу, розробляє НМЦ управління освіти Енергодарської міської ради.

3.3. Не допускається застосування тих самих варіантів завдань для випробувань, які відбуваються у різні дні.

3.4. Конкурсні завдання зберігаються у директора ЕБГ «Гармонія» в запечатаних конвертах, які відкриваються в день випробування головою конкурсної комісії.

3.5. Для проведення конкурсного випробування у письмовій формі вступникам видається папір зі штампом; передбачається, що першу сторінку буде відділено від самої письмової роботи.

Після закінчення випробування письмові роботи шифруються головою предметної комісії та передаються для перевірки членам цієї комісії без титульної сторінки. Дешифрування робіт здійснюється головою предметної комісії після виставлення балів.

3.6. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 1 класу гімназії,  тривають 40 хвилин, інших класів – 45 хвилин.

3.7. Письмові роботи учасників конкурсу зберігаються у навчальному закладі протягом року.

3.8. Результати конкурсних випробувань оформляються у вигляді протоколів (додаток 2) відповідної комісії, які зберігаються в тому самому порядку, що й протоколи державної підсумкової атестації учнів.

3.9. Результати письмового  випробування оголошуються не пізніше ніж через три дні після його проведення. Списки вступників з виставленими балами вивішуються у приміщенні навчального закладу для загального ознайомлення.

3.10. Діти (учні), які хворіли під час проведення конкурсу, зобов'язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі у додаткових  конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор ЕБГ «Гармонія».

3.11. Діти (учні), які не з'явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.

4. Порядок зарахування

4.1. Діти (учні), які пройшли конкурс, зараховуються до навчального закладу наказом директора на підставі рішення конкурсної приймальної комісії. Зарахування учнів проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.

4.2. До навчального закладу подаються такі документи: особова справа, медична картка .

4.3. Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням конкурсної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначаються навчальним закладом за погодженням з відповідним органом управління освітою. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляції забороняється.

4.4. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до відповідного органу управління освітою, який створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.

4.5. Діти (учні), які зараховані до гімназії, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу. На звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання.

4.6. Учень має право брати участь у конкурсних випробуваннях, що їх проводять декілька загальноосвітніх навчальних закладів, але для зарахування до визначеного ним навчального закладу вступник повинен надати оригінал документа про освіту (та інші відповідні документи) не пізніше ніж протягом 5 днів після закінчення конкурсу в ЕБГ «Гармонія».

5. Контроль за проведенням конкурсу

5.1. Директор навчального закладу несе персональну відповідальність за дотриманням Правил конкурсного приймання учнів до Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія» Енергодарської міської ради Запорізької області.

5.2. Контроль за організацією та проведенням конкурсу, порядком зарахування дітей (учнів) до гімназії за його результатами покладається на управління освіти Енергодарської міської ради.

5.3. При порушенні  вимог даних Правил конкурсного приймання рішенням управління освіти Енергодарської міської ради результати конкурсу визнаються недійсними. У такому разі,  управління освіти організовує і проводить повторний конкурс, результати якого є остаточними.

Прогноз погоди

Корисне

Пошук

Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Свята

Архів записів


Copyright MyCorp © 2024
Конструктор сайтів - uCoz