23.04.2014 року в актовій залі ЕБГ "Гармонія" пройшло свято День науки "Хвилина слави", присвячена нагородженню та привітанню призерів ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської олімпіади з базових дисциплин та конкурсу - захисту науково-дослідницьких робіт учнів членів МАН.
[ ]
Всього 37 гімназистів було відзначено грошовими преміями та солодощами. Найкращі результати у 2013-2014н. р. показали:
1) Прокоф'єва Поліна, учениця 9-А кл. - ІІІ м. у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з французької мови;
2) Одинець Артур , учень 10-Б кл. -ІІІ м. у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської олімпіади з біології;
3) Потапенко Валерія, учениця 9-А, Аптекар Євген, учень 11-А, Діденко Владислав, учень 11-А, Андрєєва Крістина , учениця 10-Б, Романенко Катерина, учениця 10-Б, Злобіна Інга, учениця 10-Б - призові місця у ІІ (обласному) етапі конкурсу - захисту НДР МАН.
![](/ttttttt/malchik.jpg)
Призерів обласного етапу підготували: Мидловець Єва Григорівна, Коток Людмила Миколаївна, Гацько Олена Миколаївна, Лазарєва Тетяна Петрівна, Савченко Тетяна Борисівна.
![](/ttttttt/vsi.jpg)
Рекордсменами з підготовки найбільшої кількості призерів ІІ етапу ВУО стали:
- Мидловець Є.Г. - 5 призерів;
- Єгембердінова О.О. - 5 призерів;
- Василевська Л. Г. - 4 призери;
- Гацько О. М. - 4 призери;
- Коток Л. М. - 3 призери;
- Злобіна Л. О. - 3 призери.
Зрозуміло, що відзнаки, у вигляді солодощів та незначної суми грошей, не були головною оцінкою старання учнів та педагогів - найголовнішим на святі стали хвилини слави, захоплення визначними постатями гімназії та аплодисменти учнів своїм наставникам і переможцям.
До вітальних слів директора ЕБГ "Гармонія" Макаревич В. М, та заступника директора Тимощенко О. С. долучились методист НМЦ Придчина А. І., заступник директора ЕМАН Кучеренко Н. М.
![](/ttttttt/vchitelja.jpg)
Найяскравішими подарунками стали танцювальні етюди модерн-балету "Терпсихора" та пісенна композиція учениці 8-А класу Хлепітько Ельвіри.
![](/ttttttt/terps2.jpg)
![](/ttttttt/tanec.jpg)
Пишаємось учнями та вчителями гімназії!!!
|